Emrem Mermer

Hakkımızda

Emrem Mermer,  mutfaklardan banyolara, mobilyalardan merdivenlere, duvarlara kadar mermerin dokunabileceği her noktada tasarım, projelendirme, uygulama hizmetleri vermektedir. Dekorasyon ve inşaat alanlarında yaptığı uygulamalarla markalaşma yolunda ilerleyen Emrem Mermer,  her üründe yüksek kalite ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Eskişehir mermerciler arasında hizmet veren firmamız, doğallığıyla sevilen mermer ürünlerinde taşın bu gücünü estetiğe dönüştürmektedir.  Firmamızın en büyük yatırımı sağladığı yüksek müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak ve her işte bir adım ileriye taşımak için gelişim sürecimiz kesintisiz devam etmektedir.

Eskişehir mermer firmaları olarak Emrem Mermer,  Eskişehir’de ve çevresinde güvenilir mermer ve dekorasyon firması olarak akıllara kazınmıştır. Tüm personellerimiz işinde uzmanlaşmış, deneyim ve gusto sahibi kişilerden oluşmaktadır.

Mermer, granit, kuvars alanlarında yaptığımız çalışmaların yanında  dekorasyon ve inşaat sektörlerinde de çeşitli başarılara imza atmaktayız. Banyo, mutfak gibi mekanlarda kısmi dekorasyon sağlarken, yapı taahhüt ve inşaat işlerimizde kalitemizi binalara topyekûn yansıtmaktayız.

 

Emrem Mermer İletişim Bilgileri

Adres: Uluönder Mh. Baksan Sanayi Sit. 3101. Sok. 29. Blok No:1 Tepebaşı / Eskişehir

Tel: 0222 340 00 05

Teknik Destek Hemen Ara Whatsapp
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım